fondo
Logo Conseller�a
Logo Ingacal
CIAM
Organismo CIAM
Organismo > Persoal

Persoal

No CIAM traballan unhas 100 persoas entre persoal investigador, administrativo, persoal de campo, bolseiros e colaboradores. A continuación móstranse os departamentos. O persoal móstrase no cadro adxunto desta páxina, figurando o posto e a dirección de correo electrónico cando se dispón da mesma. Faga clic no link correspondente para ver a lista do persoal adicado a cada actividade.

DIRECCIÓN

NOME:Manuel López Luaces
POSTO: Director
RELACION: Funcionario de Carreira
CONTACTO: manuel.lopez.luaces@xunta.es

 

ADMINISTRACIÓN

NOME:Rosa Mª Fernández Balado
POSTO: Xefa de Negociado
RELACION: Funcionaria de Carreira
CONTACTO: rosa.fernandez.balado@xunta.es

NOME:Mª Isabel García Usón
POSTO: Xefa de grupo
RELACION: Funcionaria de Carreira
CONTACTO: isabelgarcia@ciam.es

NOME:Margarita Sánchez Barbeito
POSTO: Xefa de grupo
RELACION: Funcionaria de Carreira
CONTACTO: margarita.sanchez.barbeito@xunta.es

NOME:Mª Luz Suárez Mosquera
POSTO: Xefa de grupo
RELACION: Funcionaria de Carreira
CONTACTO: maria.luz.suarez.mosquera@xunta.es

 

DEPARTAMENTO DE COORDINACIÓN E DESENVOLVEMENTO TECNOLÓXICO

NOME:Jesús Moreno González
POSTO: Xefe Departamento
RELACION: Funcionario de Carreira
CONTACTO: jesus.moreno.gonzalez@xunta.es

NOME:Fernando Barbeyto Nistal
POSTO: Xefe de Secc. Xest. Tco Economía das Explotacións
RELACION: Funcionario de Carreira
CONTACTO: fernando.barbeito.nistal@xunta.es

NOME: Juan Castro Insua
POSTO: Enxeñeiro en Funcións Facultativas
RELACION: Funcionaria de Carreira
CONTACTO: juan.fernando.castro.insua@xunta.es

NOME:Mª Eugenia Padín Martínez
POSTO: Xefa de Negociado (Biblioteca)
RELACION: Funcionaria de Carreira
CONTACTO: biblioteca.ciam@xunta.es

NOME:Juan Enrique Valladares Alonso
POSTO: Tecnólogo II
RELACION: Persoal Laboral
CONTACTO: juan.valladares.alonso@xunta.es

DEPARTAMENTO DE PASTOS E CULTIVOS

NOME:Gonzalo Flores Calvete
POSTO: Xefe de Departamento
RELACION: Funcionario de Carreira
CONTACTO: gonzalo.flores.calvete@xunta.es

NOME:Dolores Báez Bernal
POSTO: Investigadora II
RELACION: Persoal Laboral
CONTACTO: dolores.baez.bernal@xunta.es

NOME:Mª José Bande Castro
POSTO: Xefa de Sección Investigación V
RELACION: Funcionaria interina
CONTACTO: maria.jose.bande.castro@xunta.es

NOME:Laura Campo Ramírez
POSTO: Técnico I
RELACION: Persoal Laboral
CONTACTO: laura.campo.ramirez@xunta.es

NOME:Nieves Díaz Díaz
POSTO: Xefa Unidade de Investigación IV
RELACION: Funcionaria de Carreira
CONTACTO: josefa.nieves.diaz.diaz@xunta.es

NOME:Mª Isabel García Pomar
POSTO: Tecnóloga-Programa Isabel Barreto
RELACION: Persoal Laboral
CONTACTO: maria.isabel.garcia.pomar@xunta.es

NOME:Julio López Díaz
POSTO: Técnico I
RELACION: Persoal Laboral
CONTACTO: julio.lopez.diaz@xunta.es

NOME:Antonio Rivera Martínez
POSTO: Xefe Unidade de Investigación I
RELACION: Funcionario de Carreira
CONTACTO: antonio.rivera.martinez@xunta.es

NOME:Alfredo Taboada Arias
POSTO: Tecnólogo II
RELACION: Persoal Laboral
CONTACTO: alfredo.taboada.arias@xunta.es

NOME:Luis Urquijo Zamora
POSTO: Xefe Sección Investigación VII
RELACION: Funcionario de Carreira
CONTACTO: luis.urquijo.zamora@xunta.es

 

DEPARTAMENTO PRODUCIÓN ANIMAL

NOME: Mª Mercedes Mezo Menéndez
POSTO: Xefa Departamento Produción Animal
RELACION: Funcionaria de Carreira
CONTACTO: mercedes.mezo.menendez@xunta.es

NOME:Carmen Calvo Santalla
POSTO: Xefa Secc. de Investigación XIV
RELACION: Funcionaria de Carreira
CONTACTO: carmen.calvo.santalla@xunta.es

NOME:José Antonio Castro Hermida
POSTO: Investigador II
RELACION: Persoal Laboral
CONTACTO: jose.antonio.castro.hermida@xunta.es

NOME:Santiago Crecente Campo
POSTO: Xefe de Secc. de Investigación IX
RELACION: Funcionario de Carreira
CONTACTO: santiago.crecente.campo@xunta.es

NOME:Thierry Dagnac
POSTO: Investigador II
RELACION: Persoal Laboral
CONTACTO: thierry.dagnac@xunta.es

NOME:Mª Dolores Díaz Díaz
POSTO: Xefa Unidade de Investigación V
RELACION: Funcionaria de Carreira
CONTACTO: maria.dolores.diaz.diaz@xunta.es


NOME:Marta González Warleta
POSTO: Xefe de Secc. de Investigación IX
RELACION: Funcionaria de Carreira
CONTACTO: marta.gonzalez.warleta@xunta.es

NOME:Alicia Latorre Fernández
POSTO:Bolseira Predoutoral INIA
RELACION: Persoal Laboral
CONTACTO: alicia.latorre.fernandez@xunta.es

NOME:César Resch Zafra
POSTO: Investigador II
RELACION: Persoal Laboral
CONTACTO: cesar.resch.zafra@xunta.es

NOME:José Ángel Veiga Dopico
POSTO: Xefe de Unidade de Investigación VI
RELACION: Funcionario interino
CONTACTO: joseveiga@ciam.es



NOVIDADES DO CIAM

foto
10/06/2014
BOLSAS DE PRÁCTICAS: Bolsas de formación para tecnólogos e persoal de apoio á investigación
foto
06/06/2014
Xornada: "Retos e oportunidades no agro galego. Aplicación en Galicia do partenariado Europeo para a Innovación"
foto
27/05/2014
Xornada técnica: "Ensaios GENVCE 2014 e ecotipos de trigo"
foto
06/05/2014
Xornada técnica: "Aspectos técnicos do cultivo da mazá e do lúpulo, apoio ao emprendemento"
foto
26/02/2014
Xornada: "Oportunidades dos produtos locais para o emprendemento no sector agroalimentario"
foto
10/12/2013
Rexístro de variedades protexidas: tomate Negro de Santiago, pemento Guláns e de Vilanova

 

fondo

EMPRESA

PROXECTOS

ACTIVIDADES

PUBLICACIÓNS

APLICACIÓNS RAX

SOCIAL

Copyright 2013 - CIAM - Centro Investigacións Agrarias de Mabegondo - Todos os dereitos reservados